Şişme Balon Çadırlar

Şişme Balon Çadırlar

Hava destekli çadırlar,Herhangi bir çelik iskelet sistemi olmaksızın özel tasarım ve formlarıyla sadece hava desteği ile ayakata duran türde çadırlardır.Şişme balon çadırlar 4 Mevsim kullanabilir 10 yıl ömrü vardır.Membran Almandır,İçinde hiçbir metal yoktur sadece hava fanları vardır.Çok kolay kurulup sökülebildiğinden dolayı Türkiye'de spor kulüplerinin vazgeçilmez sistemi haline gelmiştir.
Çabuk kurulum ve sökümün yanı sıra yapı içinde hareket özgürlüğünü engelleycek bir kolon-kiriş sisteminin bulunmamasıüferah ve geniş iç mekan sağlaması,minimum depolama alanına duyduğu ihtiyaç avantajlarıyla müşterilerilerimizin tercih ettiği başlıca ürünlerimiz arasında yer almaktadır.Özellikle açık alanda yapılan yüzme,tenis,futbol,basketbol vb. aktivitelerin kış aylarında kesintiye uğramadan devam edebilmesi için ideal bir çözümdür. Yapıyı kaplayan yarı ışık geçirgen membran,gün ışığından maksimum fayadayı sağlayarak güneş zararlı UV ışınlarını da bloke eden doğal bir filtre görevi görmektedir.Böylece spor yapan kişilere daha pozitif,sağlıklı bir ortamı yaratılmış olur.Ayrıca hava destekli yapılarımılarımızda Firmamıza ait olan formül ile ses yankılanmamasının da önüne geçmiştir.

ŞİŞME BALON ÇADIRLARIN AVANTAJI ;

* Ruhsat gerekmemektedir,Belediyeden izin alınması yeterlidir.
* Çok kolay kurulup sökülme özelliği vardır.Şişirilmesi ve İnmesi yaklaşık 20 ile 30 Dakika Sürmektedir.
* Metal aksam olmadığı için en ekonomik sistemimizdir.
* Depolama olarak küçük 8-10 m2 lik odalara bile sığma kolaylığı sağlamaktadır.
* İstenilen renk ve reklam baskı hizmeti yapılarak muthiş spor salonu etkisi yaratılabilmektedir.
* Delinme ve yırtılmalara karşı çok kolay şekilde tamir edilebilmektedir.

Kullanım Amaçları : Şişme Çadır,Şişme Balon Çadır,Şişme Çadır Tenis Kort Kapama,Havuz Kapatma Sistemleri,Balon Kort Sistemleri,Halı Saha Kapatma Sistemleri,Tenis Kort Üzeri Kapatma Sistemleri,Alan Kapatma